energoterapia

Czym jest SESJA ENERGOTERAPII?

Jest to spotkanie, w trakcie którego pracujemy nad ODBLOKOWANIEM przepływu Twojej życiowej energii oraz uwolnieniem blokad i obciążeń, które wpływają na Twoje zdrowie, samopoczucie i szeroko pojęty dobrostan. Aby zachować dobre ZDROWIE przepływ energii przez ciało powinien być zharmonizowany. Na skutek stresu, niewłaściwej diety, zmęczenia może dojść do blokad w przepływie Twojej energii. Twoja naturalna energia może być także zaburzona przez wiele czynników zewnętrznych – bezpośrednie otoczenie, środowisko, w którym przebywasz czy też wpływ innych ludzi.

Twoje SAMOPOCZUCIE zależy od Twoich myśli i tego, jak na co dzień radzisz sobie z emocjami. Kiedy blokujesz lub tłumisz emocje, jednocześnie blokujesz energię tej emocji w ciele, a to osłabia Twoje siły życiowe i powoduje problemy i złe samopoczucie. Właśnie dlatego uwalnianie się od tych obciążeń energetycznych jest tak istotne dla dobrego samopoczucia i twórczego kreowania swojego życia!

Zabiegi uwalniania i odblokowania przepływu naturalnej energii życiowej:
Przykładowe tematy, z którymi pracujemy podczas sesji ENERGOTERAPII:

Podczas sesji skupiamy się nie tylko na energetycznym oczyszczaniu czakr czy aury. Pracujemy także w świadomy sposób nad wzorcami, które zapisane są w Twojej podświadomości, gdyż to właśnie te schematy i przekonania nie pozwalają Ci na rozwinięcie skrzydeł i wykorzystanie całego Twojego wewnętrznego potencjału.

W pracy wykorzystywana jest również wiedza z zakresu psychobiologii, medycyny chińskiej i coachingu.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

MIEJSCE SPOTKANIA

Strefa Dobrej Energii w Bielsku-Białej ul. Sempołowskiej 32/1 lub online za pomocą Whatsapp, Messenger lub Zoom

ZAPISY:

pod numerem telefonu 693-481-112 lub przez Messenger lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: anna@strefadobrejenergii.pl

CZAS TRWANIA SPOTKANIA:

90 minut

TWOJA INWESTYCJA:

200 zł

UWAGA:

Dla stałych klientów możliwość skorzystania z pakietów abonamentowych. Pakiet jest ważny przez 6 miesięcy od daty pierwszej sesji. Pakiet 4 sesji = 690 zł / Pakiet 7 sesji = 1140 zł / Pakiet 10 sesji = 1450 zł.

sprawdź inne nasze usługi:

Scroll to Top