Poznaj nas

AniA

Jestem energoterapeutką, holistyczną trenerką rozwoju osobistego i duchowego, konsultantką psychobiologii, pasjonatką odkrywania i rozwijania wewnętrznej siły i mocy. Wierzę, że każdy ma w sobie siłę i potencjał do kreowania własnego życia zgodnie z marzeniami i
pragnieniami. Moją misją jest wspierać innych w odkrywaniu i rozwijaniu pełnego potencjału, aby mogli cieszyć się radosnym i spełnionym życiem, a także dzielić się pozytywną energią z innymi.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje ponad 12 lat pracy jako manager, coach i trener. Ukończyłam Doradztwo filozoficzne i coaching na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia magisterskie na kierunku Coaching i psychologia społeczna w Collegium Civitas w Warszawie. Jestem absolwentką rocznej Holistycznej Szkoły Trenerów oraz Akademii Psychobiologii Vedica. W 2022 roku założyłam Akademię Pracy z Energią, aby dzielić się wiedzą i praktycznym doświadczeniem z osobami, które również fascynuje odkrywanie nowych możliwości poprawy jakości swojego zdrowia i życia.

Kocham taniec i wędrówki górskie, które dodają mi energii i inspiracji do działania. Wierzę w celebrację życia i docenianie każdej jego chwili.
Moją pasją jest odkrywanie nowych rzeczy i dzielenie się pozytywną energią.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ♥️

Poznaj nas

BARTEK

Ukończyłem kurs Gong Master Training u międzynarodowego mistrza gongu Sławomira Sówka, kurs Medycyny Słowiańskiej ,,Uzdrawiające Szepty” u Elżbiety Starko, a także kurs Radiestezji Praktycznej u Małgorzaty Beaty Bodzek. Aktualnie uczę się w Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu.

Jestem pasjonatem fotografii i motoryzacji. Lubię górskie wędrówki, spontaniczne wyprawy rowerowe, trenuję także Tai Chi. Interesuję się historią starożytnych Słowian.

W naszym gabinecie specjalizuję się w zabiegach Dźwiękoterapii, Czakroterapii, Energoterapii, Akupresury dłoni i stóp oraz Konchowania pępka. Wykonuję także pięknie pachnące, naturalne świece z wosku pszczelego.

Zapraszam do Strefy Dobrej Energii ♥️

Scroll to Top